EKİBİMİZ

Cem Türkel
Uzman Fizyoterapist

1996 yılı İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi Rehabilitasyon bölümünü bitirdi (Lisans)  ve  2000-İstanbul Üniversitesi Sporcu Sağlığı Anabilimdalında  yüksek lisansını tamamladı.BJK futbol A takımı- GS futbol A takımı- Türkiye Futbol Milli Takımı(Genç, Ümit, A milli )- BJK Erkek Baskatbol A takımımlarında görev aldı. Bir çok kongre ve eğitim seminerine konuşmacı olarak katıldı. Manuel terapi, kayropraksi alanlarında çalışmalarını sürdürüyor.

Murat Şahinoğlu
Fizyoterapist

1971 yılında Antakya Hatay da dünyaya geldi. İlk orta eğitimini Hatay da tamamladıktan sonra, 1989 yılında Hacettepe üniversitesi Fizyoterapi-Rehabilitasyon bölümüne başladı. 1995 yılında İstanbul a gelerek çeşitli hastanelerde çalıştı. 2000 yılından itibaren Beşiktaş JK futbol A takımında 10 yıl çalıştı. Bu dönemde 2003 yılında 6.25 Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Spor Sakatlıkları Merkezinde çalışmalarına başlladı. 2009-2012 yıllarında Galatasaray SK voleybol kadın ve erkek takımlarında çalıştı. Aynı yıllarda Futbol Milli takımlarında göreler aldı. 2012- 2021 yılları arasında Azerbaycan da Qarabağ Futbol takımında sağlık ekibi koordinatörü olarak görev yaptı.Halen kliniğimizde görev yapan arkadaşımız, 2016 yılından itibaren Türkiye A Milli Futbol Takımında görev almaktadır.Meslek hayatı boyunca bir çok bilimsel kongreye, bir çok meslek kursuna katılımcı ve konuşmacı olarak katılmıştır. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Orta derece ingilizce ve arapça bilmektedir.

Buğra Beşiroğlu
Uzman Fizyoterapist

2009 yılında İstanbul Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’ndan mezun olan Buğra Beşiroğlu, 2011 yılında Marmara Üniversitesi Spor Fizyolojisi Yüksek Lisans programını tamamlayarak uzmanlık ünvanını almıştır. 2012 yılında Kayropraktik eğitimi alan uzman fizyoterapistimiz 2011 yılından beri kurumumuzda görev yapmakta olup aynı zamanda Osteopati eğitimine devam etmektedir.

Elif Şansal
Fizyoterapist

2019 yılında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olan Elif Şansal 2018-2019 yıllarında ERASMUS programıyla gittiği Litvanya’da ilk klinik tecrübesini kazanmıştır. Kurumumuzda 2019 yılından bu yana görev almaktadır.

Yiğit Coşgun
Fizyoterapist

2020 yılında Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. Milli yüzücü olan Yiğit Coşgun aynı zamanda fitness ve yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Kurumumuzda 2022 yılı itibariyle görev almaktadır.

Buket Kutlu
Fizyoterapist

2021 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olan Buket Kutlu, 2022 yılında aynı üniversitede Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans programına başlamıştır. 2021-2022 yıllarında Türkiye U-16 VE U-18 basketbol milli takımlarında görev alan fizyoterapistimiz 2022 yılından itibaren kurumumuzda çalışmaktadır.

İdil Özbey
Fizyoterapist

2022 yılında Yeditepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden onur derecesiyle mezun olan İdil Özbey aynı zamanda Pilates ve Yoga eğitmenliği yapmaktadır. Kurumumuzda 2022 yılından itibaren görev almaktadır.

Şebnem Tank
Klinik Görevlisi

2004 yılından beri kurumumuzda görev almaktadır

WE ARE ALWAYS HERE FOR YOU WITH OUR EXPERIENCED TEAM…

Tüm Hakları 6.25 Fizik Tedavi,Rehabilitasyon ve Spor Sakatlıkları Tedavi Merkezi ne aittir.